Bursa Güzellik Salonu

Kübra Koyuncu Beauty Studio, her zaman güleryüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla kaliteli hizmetler vermek, müşterilerine hijyenik bir ortamda çeşitli uygulamalar sunarak uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir.

Bursa’da güzellik salonu merkezi arayanların adresi Kübra Koyuncu Güzellik salonu oluyor. Zaman zaman cilt yıpranmalarını ortadan kaldırmak, yüzünde değişiklik yapmak, bakım yaptırmak, masaj yaptırmak isteyebilirsiniz. Cilt bakımı özellikle rütun olarak yapılması gereken uygulamalar arasında yer alır. Daha sağlıklı parlak ve genç görünüme sahip olmak için cilt bakımı yaptırmak şart. Ölü derilerden kurtulmak, aknelerden kurtulmak, sivilcelere çözüm arayışındaysanız güzellik salonumuzu ziyaret ederek çeşitli cilt bakım önerilerimizden faydalanabilirsiniz.

Özellikle son zamanların trendi kaş laminasyonu, kirpik laminasyonu, russian kaş pudralama,russian dudak renklendirme, altın oran kaş tasarımı ve alımı gibi bakımlar geri dönüüşü zor olduğu için profesyonel bir dokunuş gerektirir. Bu anlamda uzman kişilere kendinizi emanet etmek istemez misiniz? Bursa’da yer alan güzellik salonunda yukarıda saydığımız kalıcı makyaj uygulamaları yapılmaktadır. Kişinin yüzüne, baş çevresine en uygun duran, yüzüne yakışacak önerilerde bulunarak, onayınız sonrasında uygulamalara başlıyoruz.

Bursa’da Güzellik Salonu Kübra Koyuncu

Kübra Koyuncu güzellik salonunda cilt bakımı, makyaj, masaj ve bakım anlamında birçok uygulama ile sizleri karşılıyoruz. Cilt bakımı alanında uzmanlığımız ile sizleri cilt problemlerini ortadan kaldırıyor, güzelliğinize güzellik katacak uygulamalar mevcuttur. Gelin birlikte Kübra Koyuncu güzellik merkezinde hangi hizmetleri alabilirsiniz sıralayalım;

·         Klinik Cilt Bakımı

·         Klasik Cilt Bakımı

·         Hydrafacial Cilt Bakımı

·         Kirpik Laminasyonu

·         Kaş Laminasyonu

·         Altın Oran Kaş Tasarımı ve Alımı

·         Kaş ve Kirpik Vitamini

·         Saç Vitamini

·         Russian Dudak Renklendirme

·         Russian Kaş Pudralama

·         Kalıcı Dipliner

·         Kalıcı Makyaj Silme

·         Masaj

Uygulamaları için son çıkan teknolojik aletler sayesinde uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Özellikle son zamanlarda çalışan bayanların, makyaj yapmak için zaman ayıramayanların tercih ettiği kalıcı makyaj uygulamaları oldukça seviliyor, tercih ediliyor. Burada uzman ellerde istediğiniz güzel görünüme, etkili bakışlara sahip olabilirsiniz. Kaşlarınız seyrek, kısa veya az mı kaş ve kirpik vitamini uygulamasını denemek istemez misiniz? Oldukça etkili bu formül sayesinde daha kalın uzun ve gösterişli kaş ve kirpiklere sahip olabilirsiniz. Daha önce yapılan kalıcı makyaj uygulaması hoşunuza gitmedi mi? Hemen silelim istediğiniz görünümde ki makyaj uygulamasını yapalım. Bursa güzellik merkezi olarak size hizmet veren salonumuzdan sizde randevu alarak kendinizi iyi hissedeceğiniz uygulamayı yaptırabilirsiniz.